Strani nogometkakvi trikovi

Nevjerojatna ‘krađa‘ apsolutni je hit: dobili su tri žuta kartona samo da bi onemogućili suparnike

Piše SN
27. veljače 2020. - 21:52

Video snimka nevjerojatne 'krađe vremena' osvanula je na internetu, a dogodila se u utakmici 21. kola južnoafričkog nogometnog prvenstva između Memelodi Sundownsa i Bloemfontein Celtica, prenose Sportske novosti

Igrala se se sama završnica utakmice kada su igrači domaćeg Sundownsa odgađali izvođenje jednog kornera na sve moguće načine i ukrali više od dvije minute vremena.

Glavni sudac Muchali pokazao je redom žute kartone trojici igrača domaćeg sastava između 83. i 85. minute zbog otezanja (Sirimo, Vilakazi, Kekana) prije nego li je konačno lopta vraćena u igru.

Na kraju je Mamelodi Sundowns slavio domaću 2:1 pobjedu, a kako je izgledala 'krađa vremena' pogledajte u videu.

19. travanj 2024 00:49