Strani nogometbundesliga

Nastavlja se loša forma Gvardiolove momčadi: Leipzig pretrpio težak poraz od Mainza na domaćem terenu

1. travnja 2023. - 18:23

Nogometaši RB Leipziga pretrpjeli su treći poraz u posljednja četiri nastupa u nejačkom prvenstvu izgubivši na svom terenu od Mainza 05 s visokih 0-3 (0-1), a hrvatski reprezentativni stoper Joško Gvardiol igrao je do 71. minute.

Utakmica je loše počela za Leipzig koji se našao u zaostatku već u 9. minuti kada je Ingvartsen pospremio odbijanac u mrežu. U prvoj polovoci drugog poluvremena su Ajorque u 57. i Kohr u 67. minuti pogađali za konačnih 0-3.

RB Leipzig je peti na ljestvici sa 45 bodova, dva manje od četvrtog Freiburga koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, dok je Mainz osmi sa 40 bodova.

Dio Drena Beljo igrao je do 88. minute za Augsburg koji je ispustio vodstvo od 2-0 na gostovanju kod Wolfsburga, kojiga vodi bivši hrvatski izbornik...

20. travanj 2024 11:58