Strani nogometeuropa liga

Manchester potvrdio prolazak među osam najboljih, Inter izbacio Getafe

5. kolovoza 2020. - 23:05

Nogometaši Manchester Uniteda i Intera iz Milana pridružili su se Šahtaru iz Donecka i FC Kopenhagenu u četvrtfinalu Europske lige, Manchester United je u uzvratnom dvoboju osmine finala na svom Old Traffordu svladao LASK iz Linza sa 2-1 (0-0) što mu je nakon 5-0 iz prvog dvoboja odigranog početkom ožujka bilo dovoljno za lagani prolazak dalje, dok je Inter u jednoj utakmici na neutralnom terenu u Gelsenkirchenu svladao Getafe sa 2-0 (1-0).

Inter je do pobjede protiv Getafea stigao golovima Lukakua u 33. i Eriksena u 83. minuti. Belgijski napadač se prilikom prvog pogotka odlično zagradio nakon dubinskog proigravanja Bastonija i preciznim udarcem sa 10-ak metara iskosa svladao Soriju, da bi Eriksen samo minutu nakon što je ušao u igru umjesto hrvatskog reprezentativnog...

24. travanj 2024 12:07