Strani nogometlijepa gesta

Mali Ilija je tijekom ruske invazije na Mariupolj ostao bez roditelja, pogledajte kako su ga Srna i Modrić sinoć razveselili

Piše Mladen Bariša/SN
12. listopada 2022. - 09:37

Ukrajinski narod trpi bestijalna razaranja svojih gradova od strane ruskog agresora. Stoga svaki nastup Šahtara u Ligi prvaka ima dimenziju, koja Ukrajincima znači – „više od sporta“. Devastirani ukrajinski nogomet kojega na europskoj sceni zastupa nacionalni prvak iz okupiranog Donjecka u utorak je navečer madridskog Reala ugostio – u Varšavi.

I protiv aktualnog europskog prvaka žilavi su Ukrajinci, predvođeni trenerom Igorom Jovičevićem, držali rezultatsku prednost sve do pete minute sudačke nadoknade kada je stoper gostiju Antonio Rüdiger izjednačio rezultat (1-1), pišu Sportske novosti.

No, u središtu medijske pozornosti nakon utakmice nije bio tamnoputi Nijemac već Luka Modrić. Kapetan hrvatske reprezentacije u igru je ušao u 57. minuti (umjesto...

24. lipanj 2024 15:27