Strani nogometbundesliga

Leipzigu opet rastu krila: bez velikih poteškoća dobili Mainza, remi Wolsburga i Bayera

20. rujna 2020. - 20:55

U posljednjem susretu prvog kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Bayer Leverkusen su odigrali bez golova.

Bila je to skromna utakmica bez previše prilika. Domaćin je uputio samo jedan udarac u okvir suparničkog gola, dok je Bayer imao dva udarca u okvir gola.

Najbolju priliku na utakmici imao je Wolfsburg u 34. minuti, no John Brooks je pucao malo iznad gola "apotekara".

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je cijeli susret za Wolfsburg.

U prvom nedjeljnom susretu RB Leipzig je otvorio prvenstvo pobjedom 3-1 protiv Mainza uz odličnu predstavu Danija Olma koji je izborio jedanaesterac, a potom i upisao asistenciju.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Emila Forsberga iz jedanaesterca kojeg je izborio Dani Olmo. Samo četiri minute kasnije već je bilo 2-0, ovoga...

24. travanj 2024 14:46