Strani nogometŠuplja obrana

Igor Štimac otvorio Interkontinentalni kup porazom: na poluvrijeme Indija imala 2:0, u nastavku došlo do velikog preokreta

7. srpnja 2019. - 23:37
ht_program17-120917

Nogometna reprezentacije Indije, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Štimac, poražena je na otvaranju Interkontinentalnog kupa od Tađikistana sa 2-4.

Interkontinentalni kup se održava u indijskom gradu Ahmedabadu, a na njemu još sudjeluju reprezentacije Sirije i Sjeverne Koreje.

Indija je na otvaranju turnira izgubila od Tađikistana sa 2-4 premda je nakon prvog poluvremena vodila sa 2-0.

Domaćin je stigao do vodstva golovima Sunila Chhetrija (5, 41), no Tađikistan je u nastavku susreta okrenuo rezultat sa četiri gola, a strijelci su bili Komron Tursunov (56), Šeridin Boboev (59), Muhammadjon Rahimov (71) i Samijev Šahrom (77).

Bio je to treći nastup Indije pod vodstvom Igora Štimca te drugi poraz. Bivši igrač 'vatrenih' je debitirao na klupi Indije porazom od Curacaa sa...

04. listopad 2024 22:51