Strani nogometprošlo prvih sedam

Hrvatski reprezentativac u vrhunskoj formi: bombom u rašlje odveo Wolfsburg u osminu finala, treći mu je to zgoditak u Europa ligi

27. veljače 2020. - 21:09

Wolfsburg, Bayer Leverkusen, Roma, Basel, LASK i Wolverhamptomn izborili su plasman u osminu finala Europske lige.

Nakon što je na svom travnjaku pobijedio Malmo sa 2-1, Wolfsburg je na gostovanju bio još uvjerljiviji pobijedivši sa 3-0 uz novi pogodak Josipa Brekala. Wolfsburg je poveo u 42. minuti sjajnim pogotkom Josipa Brekela s ruba kaznenog prostora. Bio je to njegov drugi pogodak Šveđanima, nakon što je zabio i u prvoj utakmici, te treći u Europskoj ligi ove sezone.

Mladi hrvatski reprezentativac je povukao loptu, dodao do Wouta Weghorsta koji mu je vratio 'rolicu', a Brekalo sjajno pogodio za 1-0. U nastavku susreta za goste su zabili i Yannick Gerhardt (65) i Victor (69). Brekalo je korak do gola bio i u 68. minuti kada je pogodio okvir gola. Igrao je do 79. minute, dok Ma...

24. travanj 2024 05:50