Strani nogometkaotični derbi

Conteov Inter defitinivni je vladar Milana: uprava Nerazzurra napravila je zaokret i ubire plodove, dok Boban i Maldini i dalje tapkaju u mjestu

10. veljače 2020. - 20:42

Dvoboj Intera i Milana jedan je od najvećih nogometnih derbija na svijetu, a onaj kojeg smo sinoć imali prilike gledati bio je jedan od zanimljivijih u posljednje vrijeme.

"Domaći" Inter na poluvremenu je zaostajao 0:2, ali u nastavku kao da je na teren izašla druga ekipa te su Nerazzurri došli do pobjede 4:2.

Hrvatski igrači igrali su važne uloge, Ante Rebić zabio je za vodstvo Milana u 40. minuti, a Brozović je inicirao preokret volejem s ruba šesnaesterca u 51. minuti susreta.

Milan je dominirao u prvom poluvremenu, a golovi koje su postigli u 40. minuti i u sudačkoj nadoknadi, bili su dobar pokazatelj toga. Ipak, nastavak nam je donio drugačiji omjer snaga, a dojam je bio kao da je na teren izašla neka druga ekipa u crno-plavim dresovima.