Strani nogometeuropa liga

Brekalo se upisao u strijelce: veliki preokreti Wolfsburga i Rangersa, Wolverhampton uvjerljivom pobjedom otvorio vrata osmine finala

20. veljače 2020. - 23:10

Nogometaši Wolfsburga i Rangersa velikim su preokretima ostvarili pobjede u prvim susretima 16-ine finala Europske lige pobijedivši Malmo sa 2-1, te Bragu sa 3-2. Wolfsburg je gubio 0-1 protiv Malmoa, no uspio je okrenuti rezultat i ostvariti pobjedu.

Kiese Thelin je u 47. minuti doveo goste u vodstvo iz kaznenog udarca, no samo dvije minute kasnije hrvatski reprezentativac Josip Brekalo je izjednačio. Brekalo je i u prvom poluvremenu bio blizu pogotka, no u 38. minuti je pogodio okvir gola. Domaćin je okrenuo rezultat u 62. minuti golom Admira Mehmedija. Brekalo je igrao za njemački sastav do sudačke nadoknade, dok Marin Pongračić nije nastupio.

Braga je u Glasgowu vodila 2-0 protiv Rangersa, no domaćin je velikim preokretomi upisao pobjedu 3-2. Portugalci su poveli u 11....

20. travanj 2024 02:17