Strani nogometbundesliga

Borussia i Bayer upisali važne gostujuće pobjede, Bavarci protiv Eintrachta žele vratiti prednost

23. svibnja 2020. - 18:23

Nogometaši Borussije Dortmund nastavili su pritisak na vodeći Bayern Munchen nakon što su u susretu 27. kola Bundeslige na gostovanju pobijedili Wolfsburg sa 2-0.

Borussija se približila Bavarcima na bod zaostatka, no Bayern ima i utakmicu manje. Večeras ga očekuje domaći dvoboj protiv Eintrachta. U borbi za naslov prvaka mnogo toga će biti jasnije već u utorak kada će se Borussija i Bayern odmjeriti snage na Westfalenstadionu.

Borussija je gotovo rutinski stigla do pobjede u Wolfsburgu postigavši po jedan pogodak u svakom poluvremenu. Strijelci su bili Raphael Guerreiro u 32. i Achraf Hakimi u 78. minuti. Kada je Wolfsburg u 82. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Felix Klaus priča je bila završena.

Za domaći sastav je cijeli susret igrao Marin...

19. travanj 2024 05:58