Atalanta slavila na gostovanju kod Fiorentine i vratila se na četvrto mjesto ljestvice, Pašalić odigrao cijelu susret

11. travnja 2021. - 22:56

Nogometaši Atalante vratili su se na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 3-2 (2-0) pobjedom protiv Fiorentine u Firenci u susretu 30. kola.

Atalanta je nakon prvih 45 minuta imala prednost od 2-0 zahvaljujući dvama pogocima Zapate (13, 40), no u nastavku je Fiorentina uspjela poravnati s dva gola Vlahovića (57, 67). Ipak, tih 2-2 stajalo je samo tri minute, Quarta je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Iličić (70-11m) je s bijele točke vratio prednost gostima.

Mario Pašalić odigrao je čitav susret za Atalantu koja je četvrta sa 61 bodom, jednim manje od trećeg Juventusa, a dva manje od drugog Milana, dok je Fiorentina ostala 15. sa 30 bodova.

Ranije u nedjelju Roma je na Olimpijskom stadionu u Rimu svladala Bolognu s minimalnih 1-0 (1-0). Jedini pogodak na...

20. travanj 2024 11:31