Vaterpolisti Mornara nisu uspjeli u Napulju

10. studenog 2011. - 00:02

Vaterpolisti Mornar Brodospasa nisu uspjeli napraviti čudo na čuvenom napuljskom bazenu Scandone i nadoknaditi zaostatak od tri zgoditka u odnosu na Posillipo iz prvog dvoboja. I u drugom dvoboju iskusna talijanska momčad je slavila i tako podebljala svoju ulaznicu za plasman u četvrtfinale LEN Europa kupa.

Strpljivo su „mornarevci“ pokušavali igrati na svoje raspoložene centre Marelju i Ćorušića. Dobro su se držali tijekom prvog poluvremena i prvi poveli na utakmici pogotkom Jerkovića za 5:4 sekundu prije kraja druge četvrtine.

No tu prednost nisu uspjeli zadržati, opet se osvetilo nerealiziranje igrača više i domaći su u trećoj četvrtini preokrenuli rezultat u svoju korist, te su pametnom igrom do kraja znali sačuvati pobjedu.

U četvrtfinale LEN Europa kupa plasir...

19. rujan 2024 11:10