OstaloFutsal kup

Nova senzacija u polufinalu: Šibenik 1983 izbacio favorizirano Novo vrijeme!

Piše Ivan Renić
19. veljače 2023. - 22:23

Stanoinvest Futsal Puli se u finalu pridružio Šibenik 1983. Bio je to novi dan i nova senzacija u Zagrebu! Šibenik je nakon boljeg izvođenja šesteraca izbacio Novo vrijeme, dok je u regularnom dijelu bilo 2:2 (1:0). Realizirali su sva tri udarca sa šest metara, dok Makarani nisu zabili nijedan.

Tvrdu utakmicu gledali smo sve do pred kraj prvog poluvremena. Imao je Šibenik svojih par prilika, najveću odmah na početku, u drugoj minuti preko Škugora. No, prvi su zabili Makarani. Jefferson je s desne strane pogodio za 1:0. Do kraja prvog dijela mreže su mirovale, usprkos nekoliko šansi s obje strane.

Šibenčani su do izjednačenja stigli u 33. minuti. Jefferson je izgubio loptu, u nastavku akcije pucao je Ćorluka, obranio Bašković, a odbijanac je u mrežu pospremio Jurković. Kratko s...

12. lipanj 2024 20:15