Ostaloliga prvaka

Ključna pobjeda na putu do elite: Omišani nadigrali Beograđane

Piše Vedran Babić
27. listopada 2021. - 21:59

Olmissum je ostvario možda i ključnu pobjedu na putu do Elitne runde Lige prvaka. Na otvaranju turnira Glavne runde u Omišu pobijedio je beogradski FON 3:1 u dvoboju koji su mnogi okarakterizirali kao presudan u borbi za prvo mjesto, jedino koje vodi dalje među 16 najboljih.

Pred odlično popunjenim tribinama dvorane na Ribnjaku jedan od junaka bio je Antonio Sekulić. Najefikasniji igrač hrvatskog prvaka u dosadašnjem dijelu sezone opravdao je tu ulogu vodećim pogotkom iz okreta u petoj minuti, za svoj sedmi pogodak sezone. Još ljepši gol bio je onaj Kristijana Postružina u 25. minuti za 2:0. Perišić je iz kornera odigrao dijagonalu, a Postružinu je lopta idealno sjela na volej i s nekih deset metara iskosa završila nisko u suprotnom kutu.