Ostalofutsal

Gotovac ‘studentima’ donio bod šest sekundi prije kraja, dramatičan derbi na Baldekinu odigrali su Šibenčani i Makarani

Piše I.R., K.G., M.P.
3. studenog 2021. - 07:22

Dramu do posljednje sekunde gledali smo na Gripama u susretu Universitasa i Square koji je na koncu završio remijem.

Ivan Gotovac postavio je konačni rezultat u 40. minuti! No, krenimo redom. Utakmica je za splitske studente krenula sjajno. Već u 5. vodstvo im je donio Ivor Šuljić lijepim golom iz daljine.

Visoki ritam nastavio se i nakon ranog pogotka, a gosti iz Dubrovnika poravnali su rezultat već tri minute iza. Na asistenciju Marka Kuraje pogodio je Maro Đuraš. S 1:1 se otišlo na predah.

Činilo se kako će u nastavku ritam opasti, da su svi zadovoljni bodom... No, onda je krenuo vatromet golova. U 23. je „gosparima“ prednost donio Đuraš svojim drugim pogotkom. Međutim, vodstvo Squarea trajalo je niti minutu jer je za 2:2 zabio Ante Crnjac.