Košarkaloša predstava

Zadrani doživjeli potop u Čavlima: Škrljevo ih je od samog početka držalo ‘na konopcima‘ te na kraju zasluženo slavilo

Piše Dražen Žura
25. rujna 2021. - 20:23

Zadar se opako osramotio u Čavlima, jer ih je Škrljevo, doslovce, od prve stotinke držalo „ na konopima”, što su u konačnici potvrdili u zadnjoj dionici u koju se zakoračilo neriješenim ishodom 63:63.

Ali, je u realnom sagledavanju onoga što se od Zadrana moglo vidjeti na parketu, bila čista farsa koja bi mogućom pobjedom, samo prekrila velik brijeg nemoći! Ono kad vas Škrljevo natjera da u prvoj četvrtini imate devet izgubljenih lopti, do kraja utakmice promašite 11 slobodnih bacanja. I jedini „ plus” bilo je natjecanje u tome tko će više promašiti i pogriješiti. Neka se nitko ne ljuti , Zadar je zajedno s trenerom Ivanom Perinčićem izgledao kao skupina šetača!

Ako vam se kroz utakmicu dogodi da u 18. minuti imate minus od šesnaest poena zaostatka , kojeg...

23. travanj 2024 15:47