Utah upisala domaći poraz od Portlanda, Lakersi ostvarili važnu pobjedu u borbi za plasman u doigravanje

13. svibnja 2021. - 09:07

Vodeća momčad Zapadne konferencije NBA lige Utah Jazz upisala je domaći poraz od Portland Trail Blazersa 98-105, uz 12 koševa i četiri skoka hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića.

Bila je to peta uzastopna pobjeda, te deveta u zadnjih 10 susreta Portlanda koji lovi plasman među prvih šest na Zapadu kako bi direktno izborio doigravanje.

Naime, klubovi koji savrše između 1. i 6. mjesta plasirat će se izravno u doigravanje, dok će rangirani od 7. do 10. igrati doigravanje, za posljednje dvije ulaznice u svakoj konferenciji. Portland je trenutačno peti na Zapadu, dok je Utah na vrhu konferencije.

Utah je dobio prvu četvrtinu 31-24, gosti su uzvratili u drugoj dionici (35-25), a potom su dobili i treću četvrtinu (25-20). Na ulazu u zadnji period igre Portland je imao...

24. travanj 2024 00:57