Košarkadobro su krenuli

Teškom mukom preko Furnira: Sinjani su na kraju s linije slobodnih bacanja uzeli prvu pobjedu u prvenstvu

19. rujna 2020. - 21:07

Alkar je teškom mukom upisao pobjedu protiv Furnira (ex Dubrava op.a.), iako se sredinom treće četvrtine nije činilo da će biti drame. Naime, Alkar je od početka nametnuo jak ritam, imao je podosta raspoloženih igrača, gradio svoju prednost koja je u 28. minuti susreta dosegnula okruglih 20 koševa.

Činilo se da je tu priči kraj što se tiče imena pobjednika, ali uslijedio je nevjerojatan pad, potpuna blokada i strah kod domaćih, što Zagrepčani koriste i strašnom serijom od 16-0 uhvatili priključak. Alkar je serijom trica, jedna Kučana i dvije Brocića, odbio taj nalet, stigao i do plus 11, međutim, novo propadanje gosti koriste i košem Buovca dolaze do minus dva, na minutu i pol do kraja.

Alkar u narednom napadu opet griješi, Majić je sam na trici, šutira i...

19. travanj 2024 14:43