Košarkadramatičan finiš

Milwaukee poveo protiv Miamia nakon produžetka: pobjedu Bucksima donio je Khris Middleton košem pola sekunde prije kraja

22. svibnja 2021. - 23:53

Aktualni NBA doprvaci Miami Heat otvorili su doigravanje porazom od Milwaukee Bucksa 107-109 nakon produžetaka u 1. kolu Istočne konferencije.

Očekivano, bila je to tijesna i žestoka bitka i neće biti iznenađenje ako ova serija ode u sedam utakmica.

Miami je bolje ušao u susret i vodio je veći dio prvog poluvremena, no Bucksi su na poluvrijeme otišli s tri koša prednosti (53-50).

U drugom dijelu gledali smo neizvjesnu utakmicu s brojnim promjenama vodstva, čak 14 puta se mijenjao lider.

U posljednju minutu ušlo se rezultatom 97-97. Giannis Antetokounmpo je potom realizirao dva bacanja za domaćine, da bi Jimmy Butler košem u posljednjim trenucima zabio za 99-99 gurnuvši susret u produžetak.

Neizvjesno je bilo i u produžetku, a pobjedu Bucksima donio je Khris Middleton koš...

27. lipanj 2024 12:59