Košarkaaba druga liga

Konačni rezultat je i bolji od igre: novim porazom 'žuti' se udaljili od željenog plasmana među četiri najbolje momčadi

19. prosinca 2019. - 21:01

Ovim porazom Split se dodatno udaljio od željenog cilja, plasmana među četiri najbolje momčadi lige. Split je dvadesetak i kusur minuta kontrolirao susret. Semafor je nakon 22 minute igre pokazivao 42:51 za goste koji su u prvom poluvremenu pogodili čak osam trica, ali tada su jučer "crni" neobjašnjivo stali. Serija loših odluka i izgubljenih lopti u napadu uz neagresivnu obranu bili su recept za katastrofu.

Pet minuta ostao je Split bez postignutog koša, zaustavljen je dotad najefikasniji Gabrić, kao i općenito šut za tri sastava Ivice Skelina, a Dynamic je serijom od čak 18:0 otišao na 60:51. U zadnjoj četvrtini razgoropadio se 18-godišnji Slovenac Gregor Glas koji nije dopustio novi preokret, iako realno nije Split ni ozbiljnije priprijetio. Konačni rezultat čak i...

27. svibanj 2024 20:42