Hajdukbijeli slavili 2:0

Hajduk došao do prvenstvene pobjede nakon gotovo dva mjeseca: u Koprivnici pao Slaven Belupo

Piše A. J.
21. studenog 2020. - 19:06

Hajduk je pobijedio Slaven Belupo u Koprivnici rezultatom 2:0 I tako došao do prve prvenstvene pobjede nakon gotovo dva mjeseca.

Iako je prvo poluvrijeme bilo izuzetno nesadržajno, a domaćini izgledali kao mrvicu bolja ekipa, Bijeli na odmor otišli s minimalnim vodstvom zahvaljujući pogotku Umuta Nayira u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćini su iz svlačionice izašli odlučni da poravnaju rezultat, ali u 56. minuti Soldo šalje loptu u svoju mrežu nakon ubačaja Caktaša I praktički rješava utakmicu. Suci u VAR sobi šest minuta su pregledavali snimku te su na kraju odlučili da Umut, koji je ometao Soldu, nije bio u zaleđu u trenutku upućivanja lopte.

Hajduk je ovom pobjedom skočio na peto mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Belupo pao na sedmo.