Hajdukutakmica za pamćenje

Kakva ludnica na Poljudu! Hajduk stigao do izjednačenja golom u zadnjoj minuti utakmice, Bijeli jure prema tituli

Piše SPORT SD
15. svibnja 2023. - 10:17

Juniori Hajduka i Dinama su u ludoj utakmici pred punim tribinama pomoćnog terena na Poljudu odigrali 1:1.

Modri su poveli u 55. minuti nakon velike greške u obrani Bijelih. Strijelac je bio Koščević. Hajduk je posljednjih 20-tak minuta igrao s igračem više nakon što je Čaić dobio drugi žuti u 72. minuti. Bijeli su vršili opsadu nad golom gostiju, nizale su se velike šanse, no nisu uspjeli zabiti.

Ali, duboko u sudačkoj nadoknadi, kada se već činilo da će Dinamo ići iz Splita s punim plijenom, Hajduk je izjednačio i izazvao erupciju oduševljenja. Nakon gužve u šesnaestercu, Nazor se izborio za udarac i matirao Klarina koji je do tog trenutka bio nesavladiv.

Hajduk je i dalje dva boda iza Dinama, no imaju i utakmicu manje.