Domaći nogometsupersport prva nl

Uvjerljiva pobjeda Solina u Dugopolju, sve je riješeno već u prvom poluvremenu

Piše Miro Podrug
16. travnja 2023. - 20:03

Susjedski derbi zasluženo je pripao Solinjanima, koji su pitanje pobjednika riješili u prvom dijelu utakmice. Bili su efikasniji od jalovog domaćeg napada, koji nije realizirao ni kazneni udarac u 44. minuti, Đukić je pucao preko vrata. U drugom dijeli Dugopoljci su imali neefikasnu inicijativu i nisu uspjeli savladati dobrog Kargotića. Nakon druge uzastopne pobjede Modri su se vratili na četvrtu poziciju na kojoj su bili veći dio drugog dijela prvenstva!

Solinjani su već u 6. minuti došli u vodstvo, nakon ubačaja Karla Vodanovića s lijevog boka Luka Mamić koristi neodlučnost domaće obrane i iz blizine nogom zabija, za 0:1! Uzvraćaju domaćini ali je signalizirano zaleđe Balića.

U 24. minuti dug napad Dugopolja završio je udarcem Tešija ali je lopta zapela u bloku solins...

02. svibanj 2024 14:13