Opatija slavila u Zmijavcima: domaćini poveli, gosti preokrenuli utakmicu

Piše Ante Ujević
17. svibnja 2021. - 07:31

Šalinović je u 8. minuti nakon dobrog udaraca Ćapina pokupio odbijanac koji je obranio Iveša i pospremio loptu u mrežu. U 33. minuti gosti su izjednačili. Šalinović je krivo dodao loptu, pokupio ju je Pejanović i asistirao Kuqiju koji je sa 20 metara pogodio mrežu.

U nastavku susreta bolja momčad Opatije iskoristila je dvije šanse. Prvo je u 61. minuti Fumić lijevom nogom sa 16 metara, iskosa, pogodio malu mrežicu u suprotnom kutu vratara Topića za vodstvo Opatije.

U 85. minuti Šalinović je postao veliki tragičar utakmice, opet je krivo dodao loptu Kukoču koji je izašao sam na vratara, zaobišao ga i pospemio loptu u mrežu za konačnih 1:3.

Zanimljiv detalj dogodio se u 33. minuti, pomoćnog suca Brajkovića zamijenio je četvrti sudac Dugandžić.

23. travanj 2024 15:25