Nevjerojatna utakmica na Rujevici, Rijeka vodila 3 razlike, Dinamo se nije predao

Piše Mladen Bariša
16. listopada 2021. - 19:05

Posljednje četiri utakmice prije subotnjeg derbija na Rujevici, Rijeka je redovito stizala rezultatsku prednost protivnika. Ovoga je puta momčad Gorana Tomića promijenila taktiku. Povela je 3:0, pa prepustila Dinamu da stiže rezultatski deficit.

No, Dinamo je na Rujevici tijekom prvih 45 minuta susreta bio iznenađujuće loš, nemoćan, bez jasne ideje i načina igre. Traumu rezultatskog minusa gosti su doživjeli već u 7. minuti. Nakon što je Petković izgubio loptu, uslijedila je brza kontra Rijeke, koju je Drmić završio efektnim udarcem i pogotkom s 20-ak metara. Pola sata kasnije Drmić je učvrstio čelnu poziciju na tablici strijelaca.

Poništio je obranu Livakovića (poslije šuta Vučkića) i s nekoliko metara udaljenosti pogodio mrežu Zagrepčana. Totalna konfuzija u igri gosti...

24. travanj 2024 05:42