Domaći nogometprilika za hajduk

Gorica ponovno uzela bodove Dinamu! Modri kiksali na gostovanju kod posljednjeplasirane momčadi HNL-a

1. travnja 2023. - 19:01

U dvoboju u kojem je zadnji ugostio vodećeg na ljestvici Hrvatska nogometne lige Gorica je protiv Dinama osvojila bod odigravši 1-1 (0-0).

Dinamo je u 60. minuti došao do vodstva pogotkom Roberta Ljubičića na asistenciju Josipa Drmića. Gorica je izjednačila u 85. minuti, kad je sjajnim udarcem sa 17 metara pogodak postigao Josip Mitrović.

Dinamo je sa 60 bodova na prvom mjestu, sa deset bodova prednosti pred drugoplasiranim Hajdukom koji ima utakmicu manje. Gorica je sa 17 bodova uvjerljivo zadnja, sa sedam bodova zaostatka za Šibenikom koji je deveti.

U prvoj utakmici od odlaska Arijana Ademija Ante Čačić nije iznenadio sa sastavom. Umjesto ozlijeđenog Brune Petkovića dvoboj u Velikoj Gorici je u vrhu napada započeo Josip Drmić, a nekadašnje Ademijevo mjesto u veznom...

20. travanj 2024 11:52