Domaći nogometHrvatski Yamal?

‘Gazi‘ sve, a tek mu je 17. Je li Vušković sazreo za Dalića? Legenda Hajduka: ‘Nema čekanja, ako ne dobije...‘

Piše Frane Vulas
17. listopada 2024. - 07:27

U ludoj, čudnoj utakmici punoj preokreta u Koprivnici, u zadnjem kolu grupne faze kvalifikacija, U21 reprezentacija Hrvatske je s 3:2 svladala čvrstu Grčku. U susretu u kojem nije smjela izgubiti imala je momčad izbornika Ivice Olića naizgled čvrstih 2:0. No, tada se zaista točnom pokazala ona za mnoge nebulozna uzrečica kako je tih 2:0 najopasniji rezultat za sastav koji vodi!

U razmaku od samo minute nakon izlaska ozlijeđenog igrača Hajduka Dominika Prpića Hrvatska je primila dva pogotka u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Kao da su mladi reprezentativci u tom segmentu nadoknada „prepisivali” od seniora kojima je nažalost u naviku prešlo primanje golova u nadoknadama drugih poluvremena. No, onda se ukazao 17-godišnji Luka Vušković.