Domaći nogometokončano 17. kolo

Dinamo se nakon dramatičnog gostovanja kod Gorice vratio na prvo mjesto, ali uz čudne sudačke odluke u samom finišu

23. siječnja 2021. - 19:29

Nogometaši Dinama vratili su se na vrh ljestvice Prve HNL dramatičnom 4-3 (2-2) pobjedom na gostovanju kod Gorice u susretu 17. kola, dok je u drugom dvoboju dana Varaždin ostvario važnu pobjedu u borbi za ostanak svladavši Rijeku sa 2-1 (2-0).

Susret u Velikoj Gorici obilovao je preokretima.

Gorica je povela golom Dieyea (10), Dinamo je preokrenuo preko Ivanušeca (34) i Oršića (40), ali da se na odmor ode s neodlučenim rezultatom pobrinuo se Lovrić (42). U nastavku je Špikić (61) vratio prednost Gorici, no u samoj završnici Dinamo je kreirao još jedan preokret golovima Petkovića (90-11m) i Teophile-Catherinea (90+5).

Dieye je u 10. minuti iskoristio loše postavljanje Teophile-Catherinea koji je pokušao namjestiti zaleđe te nakon okomitog proigravanja Špikića rutinski...

20. travanj 2024 01:58