Domaći nogometpitamo vas

ANKETA Hrvatska je protiv Španjolske doživjela težak poraz, vjerujete li da će se plasirati u osminu finala Eura?

Piše SPORT SD
16. lipnja 2024. - 09:42

Hrvatska nogometna reprezentacija jučer je doživila težak poraz od Španjolske u svojoj premijeri na Europskom prvenstvu u Njemačkoj (0:3).

Izabranici Zlatka Dalića odigrali su lošu utakmicu i zahvaljujući pogreškama u obrani te općenito bijedoj predstavi doveli se u tešku situaciju pred preostala dva dvoboja s Albanijom (19. lipnja) i Italijom (24. lipnja).

Pozadina debakla Hrvatske na otvaranju Eura: Španjolci su iznenadili Dalića, a njegovi ključni igrači su bili nevidljivi

Strijelci za Španjolsku bili su Alvaro Morata u 29. minuti, Fabian Ruiz u 32. te Dani Carvajal u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U osminu finala prolaze po dvije najbolje iz svake od šest skupina te četiri od šest najboljih trećeplasiranih reprezentacija, a Hrvatska se dovela u tešku situaciju, jer će u posljednje dvije utakmice ući s gol razlikom -3.

Hrvatska će nakon debakla od Španjolske puno teže do osmine finala, ali ima i jedna dobra vijest. Evo tko joj prijeti

S obzirom na to, mi vas pitamo, vjerujete li da će se "vatreni" plasirati u knockout fazu ovogodišnjeg Eura?

16. lipanj 2024 10:19