NogometNogomet

Najuvjerljivi Šibenik ove sezone "tricom" ispratio Lučko sa Šubićevca; "Narančasti" zajseli na čelo drugoligaške tablice

13. listopada 2018. - 19:19

Nogometaši Šibenika upisali su i treću pobjedu za redom na svom travnjaku. Međutim, utakmica protiv Lučkog bila je prva u kojoj se navijači "narančastih" nisu do samog kraja tresli za konačan ishod. Sam početak nagovijestio je kako će teći susret. Prvi napad domaćih donio je i prvu "mrtvu" prigodu, no gostujući vratar Koprić bio je uspješniji do napadača domaćih Princea.

Do prvog gola trebalo je čekati 26. minutu. Vodeći zgoditak Šibenika bio je doista eurogol. S lijeve strane je centrirao Blaić, a Maleš u kaznenog prostoru loptu dočekao na volej i pogodio kut Koprićevih vratiju. S druge strane, čuvar mreže Šibenika Labrović komotno je mogao ponijeti ručnik i kremu za sunčanje i uživati u toplom listopadskom poslijepodnevu da nije bilo jednog pokušaja Ceraja kojeg je morao ukrotiti.

Šibenik je vrlo brzo u nastavku riješio pitanje pobjednika. U 48. minuti gosti su loše postavili ofsajad zamku. To je iskoristio Prince i na dodavanje Kukeca matirao Koprića. Treći gol je bio gotovo kopija drugog. Opet je Ganac Prince izbjegao zaleđe, ovaj put na asistenciju Bulata, zaobišao vratara Lučkog i mirno poentirao. Do kraja su okvir gola tresli Roglić s jedne i Antunović s druge strane, ali se rezultat nije mijenjao.

Šibenik- Lučko 3:0 (1:0)

ŠIBENIK- Stadion na Šubićevcu. Gledatelja 300. Sudac: Josip Dugandžić (Komin) – 6,5. Strijelci: 1:0 Maleš (26.), 2:0 Prince (48.), 3:0 Prince (53.). Najbolji igrač: Prince (Šibenik).

Šibenik: Labrović (7), Pecolaj (7), Pandža (7,5), Roca (7), Blaić (7,5), Bulat (7) (od 83. Barišić -), Celić (7), Kukec (7) (od 74. Okechukwu -), Antunović (7), Maleš (8) (od 62. Kendeš -), Prince (8).

Lučko: Koprić (5,5), Marić (5), Lončar (5), Knezović (5), Ribić (5), Krsnik (5) (od 56. Belak 5), Polić (5,5), Pešić (5) (od 46. Roglić 5,5), Batarelo (6), Luetić (5,5), Ceraj (5,5) (od 58. Mladen 5).

29. lipanj 2024 08:23