Mali nogometDrugi ovosezonski poraz

Crnici nije dobro sjela trotjedna pauza: Šibenčani vodili na poluvremenu, pa ostali praznih ruku

Piše Krešimir Gulin
14. studenog 2020. - 19:08

Trotjedna pauza nije dobro sjela malonogometašima Crnice. Ili, nakon tri uzastopna pozitivna rezultata momčad trenera Mladena Perice doživjela je drugi ovosezonski poraz na gostovanju u Sesvetama.

Vodili su Šibenčani poslije provg poluvremena pogotkom iskusnog pivota Saše Subotića koji je zabio u 16. minuti. Međutim, gosti su uspjeli 'prosuti' prednost u samo dvije minute nastavka.

Ekspresno su nakon izlaska iz svlačionice mrežu Franka Bilića tresli Davidović i Markić. Mogla je Crnica izjednačiti u 31. minuti preko Subotića, no raspoložen je bio Modrušan.

I kako to obično biva, praktički u idućem napadu Sesvete su 'poedbljale' vodstvo golom Žuvele. Crnica je pokušala vratiti utakmicu u neizvjesnost, a najbliži tome bio je Žilić u 35. minuti, ali njegov pokušaj zaustavila je greda.

U posljednje četiri minute Šibenčani su pokušali s 'igračem- golmanom', domaćini su bili u bonusu, međutim rezultat se nije mijenjao.

Da stvar za Crnicu bude gora, srpski reprezentativac Stojković zaradio je treći žuti karton, pa ga neće biti u idućem kolu kada Crnica dočekuje Osijek.

Alumnus- Crnica 3:1 (0:1)

SESVETE- Sportska dvorana Jelkovec. Bez gledatelja. Suci: Vedran Babić i Mateo Šimunov. Strijelci: 0:1 Subotić (16), 1:1 Davidović (21), 2:1 Markić (22), 3:1 Žuvela (31). Najbolji igrač: Dario Markić (Alumnus).

Alumnus Sesvete: Modrušan, Dekanić, Davidović,Markić, Andrijašević, Vlatković, Tolić, Andrić, Penava, Žuvela, Kovačić, Perović, Ledinščak.

Crnica: Bilić, Škugor, Stojković, Vuković, Žilić, Kuač, Nadoveza, Jelovčić, Ćaleta-Car, Subotić, Burčul, Šamija, Perić, Radić,

24. travanj 2024 01:13