KošarkaBASKET

Mlade snage Šibenke na turniru u Sisku: ‘Na odlasku smo ispraćeni ovacijama prepunog gledališta‘

Piše T. V.
9. lipnja 2024. - 18:06
Momčad Šibenke, sastavljena od dječaka Škole Košarke Dražen Petrović nastupala je sa dvije ekipeŠibenka/

U sklopu tradicionalnog seniorskog turnira u basketu Sisak hakl (Hakl na Podjarku), održan je i turnir mlađih kategorija U14, za djecu rođenu 2010. i mlađe.

Momčad Šibenke, sastavljena od dječaka Škole Košarke Dražen Petrović nastupala je sa dvije ekipe.

Šibenka 1, u sastavu Bratić, Vuković, Garma i Slavica, u dramatičnoj završnici izgubila je finale od ekipe Velike Gorice i osvojila srebrnu medalju.

Šibenka 2, u sastavu Maleš, Banić, Baranić i Curavić, tijesno je u četvrtfinalu poražena i eliminirana od svojih kolega iz Šibenke 1.

- Hvala domaćinima na odlično organiziranom turniru. Ugošćeni smo fenomenalno, a na odlasku ispraćeni ovacijama prepunog gledališta na legendarnom Podjarku. Vidimo se i dogodine - poručili su iz Šibenke.

09. lipanj 2024 18:06